top of page
< Geri

Çin

Çin Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi - İstanbul-Çin / Çin-İstanbul Uçuşları - Ankara-Çin / Çin-Ankara Uçuşları

Çin Uçak Bileti

Dünya’nın en eski medeniyetlerinden birine ev sahipliği yapan Çin’in resmi adı Çin Halk Cumhuriyeti’dir. Aslında Çin günümüzde ikiye ayrılmış bir ülke yapısına sahiptir. Bunlardan Pekin, Hong Kong ve Macau gibi şehirlerinden bildiğimiz Çin Halk Cumhuriyeti, diğeri ise Tayvan olarak anılan Çin Cumhuriyeti’dir. Çin’e turistlik ziyaret gerçekleştirmek isteyenler özellikle Çin’in başkenti Pekin ve Hong Kong şehirlerini görmek isterler. Bu anlamda ülkemizden direkt ya da aktarmalı olarak haftanın her günü Çin uçak seferleri düzenlenmektedir. Aktarmasız uçuşlar genellikle İstanbul üzerinden Türk Hava Yolları ve Air Chine ile yaklaşık 9 saat 10 dakikalık Pekin ve 10 saat 30 dakikalık Hong Kong seferleri ile yapılmaktadır. Bunun dışında ülkemizden Çin’e ulaşmak için bir hatta iki aktarmalı seferler düzenlenmektedir ve bu uçuşların ortalama süreleri yaklaşık olarak 20 saati aşmaktadır.

Çin uçak bileti temini konusunda sıkıntı yaşanmayan uçuş hatlarından biri olsa da ucuz bilet alımı için süre önemli bir etkendir. Eğer seyahat sürenizi önceden planlamış iseniz minimum 3-4 hafta öncesinden biletinizi almak sizlere büyük fiyat avantajları sağlayacaktır. Sitemiz üzerinden en ucuz ve hesaplı Çin biletlerini listeleyebilir, Çin Halk Cumhuriyeti’ne sefer düzenleyen havayolu firmalarının tüm biletlerini birbirleri ile kıyaslayarak bütçenize en uygun bileti online olarak satın alabilirsiniz.

Ülkemizde birçok Çin kökenli firmanın yer alması ve iki ülke arasında birçok ticari iş birliğinin olmasından dolayı bu iki ülke arasında turistlik seyahatlerin dışında yoğun olarak business uçuşlarda yaşanmaktadır. Çin’in son yıllarda ekonomi, sanayi ve teknoloji alanında gelişmelere sahne olan sürecinden dolayı bu ülkeye ve özellikle Pekin, Hong Kong, Guangzhou, Bayannaoer, Aershan, Bangda, Anshan gibi kentlere ülkemizden uçak seferleri yoğun olarak gerçekleştirilmektedir.

İstanbul – Pekin, İstanbul – Hong Kong uçak bileti konusunda en uygun seçenekleri sitemiz üzerinden 7/24 inceleyebilir, bütçenize ve planınıza en uygun uçak biletini listelenen seferler içinden seçerek online olarak satın alabilirsiniz.

Ucuz Çin Uçak Bileti

Çin için en uygun ve en ucuz uçak bileti alternatifleri sitemiz üzerinden 7/24 sizlerin birbirleri ile karşılaştırma yapabilmeniz için tek bir sayfada sunulmaktadır. Uçak bileti için havayolu firmalarının web sitelerini tek tek dolaşmaksızın sitemiz üzerinden tüm Çin uçak biletlerini görüntüleyebilir ve tercihinize en uygun olanını kredi kartınız ile birkaç saniye içinde online olarak satın alabilirsiniz. Ucuz bilet alternatifleri için sitemizde zaman zaman yayınlanan promosyon ve kampanyalı biletleri de takip edebilirsiniz.

Çin Uçak Bileti Fiyatları

Çin seferli uçuşların ve Çin’den Türkiye’ye uçuş seferlerin tüm biletlerin fiyatları arama kriterlerinizce karşılaştırmalı olarak sitemizde görebilir, inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme alt yapımız üzerinden en uygun ve hesaplı uçak biletlerine online olarak sahip olabilirsiniz. Uçak biletlerinin fiyatları havayolu firmalarınca farklılık gösterebilir. Ancak sitemiz üzerinden bilet arama kriterinize göre en ucuz ve en hesaplı business, promosyon ya da ekonomik sınıf uçak bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. 

bottom of page