top of page
< Geri

Çanakkale

Çanakkale Uçak Bileti - CKZ - İstanbul-Çanakkale / Çanakkale - İstanbul Uçuşları - Ankara - Çanakkale / Çanakkale - Ankara Uçuşları - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi

Çanakkale Uçak Bileti

Çanakkale uçak bileti arayanların tercihi hesaplibiletal.com web sitemizden Çanakkale varışlı ve Çanakkale’ den kalkışlı yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini görüntüleyebilir, size en uygun uçak biletini yine sadece birkaç saniyelik işlem ile sitemizden online olarak satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlı, ucuz uçak bileti için yapmanız gereken bilet arama ekranından kalkış konumunuzu ve varış rotanızı belirlemeniz, tarih aralığını seçmeniz ve arama tuşuna basmanızdır. Tüm bilet alternatifleri saniyeler içinde ekranınıza yansıyacaktır.

Çanakkale tarihi dokusu ve tarihi geçmişi ile ülkemizin her yerinden ve yine dünyanın birçok noktasından turist çeken bir ilimizdir. Turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği tarihi kentimiz Çanakkale’ye uçak ile ulaşım için T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne bağlı Çanakkale Havalimanı kullanılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından günlük ortalama 10 üzerinde uçağın iniş ve kalkış gerçekleştirdiği havalimanı şehrin merkezine yakın konumda olup şehir merkezine taksi ve yolcu servisleri ile ulaşım sağlanmaktadır. Yolcu servisleri güzergâh olarak havalimanı - İskele ve İskele – havalimanı yapmaktadır.

Çanakkale seferleri düzenleyen yurt içi havayolu firmaları Türk Hava Yolları (THY) ve Anadolu Jet’tir. Bunların dışında yurt dışından aktarmalı ve aktarmasız birçok havayolu firması da Çanakkale’ye uçuş gerçekleştirmektedir.

Çanakkale Ucuz Uçak Bileti

Çanakkale ucuz uçak bileti temini için bilet satış ekranımızı kontrol edebilirsiniz. Sizler için en uygun tarihli sefer için yine en ucuz uçak bileti fiyatları ekranınıza yansıyacaktır. Sizde dilerseniz kredi kartınız ile birkaç saniyelik işlem ile Çanakkale ucuz uçak bileti alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Çanakkale Uçak Bileti Fiyatları

Çanakkale uçak bileti fiyatları alacağınız tarih, ekonomik ya da business koltuk seçimi, yolcu ve bagaj bilgileri ve saat tercihi gibi etkenlerle farklılık gösterse de hesaplibiletal.com web sayfasında Çanakkale için en uygun ve en hesaplı, ucuz uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan Çanakkale uçak bileti fiyatları hizmet bedelinde yapmış olduğumuz fedakarlılık ve online bilet alım indirimleri ile oldukça uygun fiyata sizlere sunulmaktadır.  - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi

bottom of page