top of page
< Geri

Kastamonu

Kastamonu Uçak Bileti -KFS- İstanbul-Kastamonu / Kastamonu-istanbul Uçuşları - Ankara- Kastamonu/ Kastamonu-Ankara Uçuşları - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi

Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu Havalimanına gün içerisinde sayılı olmak üzere yurt içinden ve yurt dışından aktarmalı ve aktarmasız birkaç uçuş seferleri düzenlemektedir. Türkiye genelinden Kastamonu havalimanına uçuş bileti bulunmaktadır. Kastamonu havaalanına ülkenin çeşitli şehirlerinden  yerli seyahat ve uçuş firmaları olan Türk Hava Yolları ve Pegasus havayolu firmaları sefer düzenlemektedir. Sitemizde en ucuz İstanbul aktarmalı Kastamonu havaalanına uçak bileti bulabilir ve online bilet satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye'nin en güzel doğal zenginliklerine sahip şehirlerinden biri olan Kastamonu, büyük şehirlerin gürültüsünden kaçmak isteyenlerin ziyaret edeceği huzur dolu bir kenttir. Dağları, ovaları, Karadeniz'e kıyı olan güzel sahili ile insanların ziyaretlerine neden katmaktadır. Bu anlamda özellikle bahar ve yaz sezonunda Kastamonu'ya sefer düzenleyen hava yolu firmalarının uçuş sayılarında artış gözlenmektedir.

Kastamonu Havalimanı şehir merkezine 13 km uzaklık mesafesindedir. Şehir merkezine ulaşım Türk Hava Yolları(THY) ve Pegasus özel servisleri, halk otobüsü ve taksi ile oluşmaktadır. Oto kiralama firmalarının da yer aldığı bir havaalanı olup uçak yolculuğu yapacak yada şehirde ağırlayacağı misafirlerin ulaşımına kolaylık sağlamaktadır. Havaalanına ait açık otopark da bulunmakta olup özel ulaşımınızı dilerseniz siz sevgili yolcularımız da sağlayabilirsiniz.

Kastamonu Ucuz Uçak Bileti

Kastamonu'ya uçak ile seyahat etmek isterseniz yapmanız gereken sitemiz üzerinden, Kastamonu kalkışlı veya Kastamonu varışlı bilet aramak. Uçak bileti aramanızı yaptığınız ekranınıza gelecek onlarca farklı uçuş seçeneğinden size uygun olan bileti online olarak kredi  kartı ile salın alma işlemini acente güvencesinde hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirmektir. Kastamonu' ya uçuş seferi düzenleyen tüm hava yolu firmalarının un uygun uçak biletlerine sitemizin sayfalarından ulaşabilirisiniz.

Kastamonu Uçak Bileti Fiyatları

Kastamonu uçak biletleri konusunda  yolcularımıza en uygun  fiyat teklifleri arama seçenekleri sayfamızda listelenmektedir. Bilet fiyatlarını belirleyen etkenler uçak biniş noktanız, bilet tarihi, koltuk seçimi, uçak içi hizmet seçimi, bagaj durumu, sefer yakınlığı gibi etkenlerdir. Bu anlamda hangi seçenek ile Kastamonu uçak bileti arıyorsanız arayın sizlere en uygun fiyatlı Kastamonu uçak fiyatlarını biletlerini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hesaplı ve en ucuz uçak biletinin adı sizler için dün olduğu gibi bugünde ve yarında hesaplibiletal.com olacaktır.    - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi

bottom of page