top of page
< Geri

Elazığ

Elazığ Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi- EZS - İstanbul-Elazığ / Elazığ - İstanbul Uçuşları - Ankara - Elazığ / Elazığ - Ankara Uçuşları

Elazığ Uçak Bileti

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km uzaklıkta Elazığ- Diyarbakır karayolu üzerinde yer alan sivil ve askeri statüde hizmet sunan T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne bağlı bir havaalanıdır. Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar terminaline sahiptir. 1940 yılında hizmet vermeye başlayan havaalanı şuan ki terminale 2012 yılında ki yenilenen açılışı ile kavuşmuştur. Terminal binası toplam büyüklüğü 16.400 m2'dir. Havalimanından şehir merkezine yolcu servisleri, şehir hatları, taksi ve yine havalimanı içinden kiralayabileceğiniz araçlar ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elazığ, tarihi eserleri, doğal güzellikleri, muntazam gelişmiş ulaşımı, haberleşme imkanları, sağlık merkezleri, muhteşem görüntüsü ve teknolojisi ile hizmet sunan Keban Barajıyla, Hazar Gölüyle, doğa harikası Buzluk Mağarasıyla, dini turizm açısından önem taşıyan türbeleriyle, Sağlık ve kaplıca turizmine uygun kaplıcalarıyla ve zengin folkloruyla, Türkiye'nin Turizm Sektörüne katkıda bulunabilen Doğu Anadolu'nun gelişen en büyük şehirlerinden biridir. Bu anlamda Elazığ yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir. Büyük beğeni gören doğal güzellikleri ile Elazığ' ya yurt içi ve yurt dışından birçok havayolu firması sefer düzenlemektedir. İstanbul, Ankara, Elazığ başta olmak üzere Elazığ' ya ülkemizin birçok noktasından sefer düzenlenmektedir. Yurt dışından da genellikle Türklerin yaşadığı ülkelerden seferler düzenlenmektedir.

Online Elazığ uçak bileti temini ya da uçak bileti rezervasyonu için sizlere yedi gün, yirmi dört saat hizmet sunan sitemiz üzerinden en uygun fiyata uçak biletinizi kredi kartınız ile güvenle satın alabilirsiniz. Online Türk Hava Yolları Elazığ uçak bileti, Pegasus Elazığ uçak bileti ve Anadolu Jet Elazığ uçak bileti almak için sitemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Elazığ Ucuz Uçak Bileti

Elazığ için uygun fiyata uçak bileti almanın en kısa yolu sitemizden uçuş seferlerini takip etmek ve size en uygun zamana erken bilet temini sağlamaktır. Hesaplibiletal.com sitesi olarak tüm üyelerimize en uygun bilet seçeneklerini 7 gün 24 saat sunuyoruz. Ucuza bilet almak ve Elazığ’ ya en kestirme yoldan ulaşmak için sayfamızı takip etmeniz yeterlidir. Sizlere yurt içi ve yurt dışı yüzlerce firmanın binleri aşan bilet alternatiflerini sadece 2-3 saniyede ekranınıza getiriyoruz. Yurt içi tüm uçak seferlerinde en uygun fiyata uçak bileti için sitemiz sizlere alternatifler sunacaktır. Sizde kendinize en uygun uçuş bilgisini seçerek biletinizi anında kesebilir ve resmi acente güvencesi ile yolculuğunuza çıkabilirsiniz. 

Elazığ Uçak Bileti Fiyatları

Merak ettiğiniz uçak bileti fiyatlarını belirleyen unsurlar uçmayı düşündüğünüz havayolu firmasına, firmanın sizlere sağladığı olanaklara, bulduğunuz koltuk bilgisine, uçma vaktinin yakınlığına ve elbette almak istediğiniz özel hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak siz neyi hedeflerseniz hedefleyin en uygun, en hesaplı ve en ucuz uçak biletleri için hesaplibiletal.com sizlere yeterli olacaktır. Sitemizde yer alan Elazığ uçak bileti fiyatları her daim en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

bottom of page