top of page
< Geri

Ordu

Ordu Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi- OGU - İstanbul-Ordu / Ordu-İstanbul Uçuşları - Ankara-Ordu / Ordu-Ankara Uçuşları

Ordu Uçak Bileti

Ordu için uçak bileti arayışınızı hızlı ve ucuz yoldan halletmeniz için 7/24 online hizmet sunmaktayız. Ordu’ya uçak ile ulaşım imkânı veren Ordu – Giresun Havalimanı’nın açılması ile Ordu’ya uçak ile yolculuk edenlerin sayısında çok büyük oranda artış yaşanmaktadır. Özellikle sitemiz üzerinden İstanbul, Ankara ve İzmir’den aktarmalı ya da direkt uçuşlu Türk Hava Yolları (THY), Pegasus, Anadolu Jet ve SunExpress havayolu firmalarının uçuş sefer bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurt dışından birçok noktadan İstanbul aktarmalı Ordu’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ordu’ya uçak ile seyahat etmek isteyen yolcuları deniz dolgusu ile Avrupa’da tek, dünyada Japonya’dan sonra ikinci havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı karşılamaktadır. Deniz üzeri dolgu yapılarak inşa edilen Ordu – Giresun Havalimanı / Havaalanı 2015 yılında hizmete girmiş olup iç ve dış hatlara hizmet sunan sivil uçuşlara açık bir havalimanıdır. Havalimanı İç hatlar terminali yıllık 1 milyon, dış hatlar terminali de 1 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Havalimanı Ordu’ya 16 km, Giresun’a ise 28 km uzaklıktadır. Ordu ve Giresun Şehir merkezine ve belli noktalara Ulaşım hizmeti için Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş. (HAVAŞ) otobüs servisi, taksi ve özel havayolu şirketlerine ait yolcu servisleri mevcuttur. Ya da araç kiralayarak dilediğiniz konuma kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.  Havalimanında 60 ‘ı açık olmak üzere 289 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır. 

Sitemiz aracılığı ile Ordu’ya uçuş gerçekleştiren tüm havayolu firmalarının en güncel sefer bilgileri ve seferlere ait uçak bileti fiyatları sitemizde sizlere tek bir ekranda sunulmaktadır. İster yurt içinden olsun, ister yurt dışından olsun ucuz ve hesaplı Ordu uçak biletleri sitemizde yer almaktadır. Arama kriterlerinize en uygun bileti sizlere sunmak adına tüm havayolu firmalarının uçuşlarını inceleyerek en hesaplı uçak biletini sizlere sunuyoruz.

Ordu Ucuz Uçak Bileti

Ordu ‘ya ucuz ve hesaplı yoldan uçmanın en kestirme yolu hesaplibiletal.com ‘dur. Çünkü sitemiz aracılığı ile Ordu seferli tüm uçuşları listeleyebilir, listelenen uçuşları kendi kriterlerinize göre süzebilir ve içinden en size en uygun olanı birkaç saniyeli işlem ile online olarak satın alabilirsiniz. Online uçak bileti satış ve rezervasyonu konusunda resmi ve yetkili acente olan sitemiz ile sizde en ucuz uçak biletlerine sahip olabilirsiniz.

Ordu Uçak Bileti Fiyatları

Ordu uçak bileti fiyatları, Ordu’ya hizmet sunan havayolu firmalarının anlık bilgilerinin sitemize çekilmesi ile karşınıza çıkmaktadır. Birçok bilet satış sitesinden farklı olarak sitemizde bilet fiyatlarını daha düşük bulabilirsiniz. Bunda en önemli etken sitemizin hizmet bedellerinde sağladı ekstra indirimlerdir. Sizde ekonomik sınıf uçak bileti ya da promosyon uçak bileti arayışınız varsa en uygun ve en hesaplı uçak bileti fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz.

bottom of page