top of page
< Geri

Sivas

Sivas Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi- VAS - İstanbul-Sivas / Sivas-İstanbul Uçuşları - Ankara-Sivas / Sivas-Ankara Uçuşları

Sivas Uçak Bileti

Memleketimizin önemli kentlerinden Sivas'a uçak ile ulaşım sağlamak isteyen yolcularımıza özel indirimli uçak biletleri sitemizde online alım için hazır bir vaziyette beklemektedir. Sivas seferli tüm havayolu firmalarının son dakika kalkışlı uçaklarından gelecek tarihli uçaklarına kadar tüm seferler için indirimli ve en ucuz uçak biletleri hesaplibiletal.com'da sizleri bekliyor. Ucuza uçak bileti alma hedefini varsa ise tüm havayolu firmalarının anlık bilet fiyatları, promosyon ve ekonomik ucuz uçak biletleri 7/24 sitemizde satın alınmayı bekliyor. Üstelik bilet alma işleminiz sadece bir kaç saniye sürüyor.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı NATO askeri amaçlı kullanılmak üzere 1957 yılında  Sivil hava trafiğine  açılmış daha sonrasında ise 1990 yılında DHMİ tarafından inşa edilen 2217 m2' lik Terminal binasında sivil hava trafiğine hizmet vermeye devam etmiştir. Sivas Havalimanı 18.12.2010 tarihinde fiili olarak hizmete giren yeni terminal binası ile yıllık 3.000.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Özgün bir mimariye sahip olan terminal binası günümüz havalimanı standartlarını karşılayan modern bir tesis olarak inşa edilmiştir. İç ve dış hatlara hizmet veren T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne bağlı havalimanı şehir merkezine 23 Km uzaklıktadır. Havalimanından şehir merkezine ve belli noktalara Yolcu Servisleri (HAVAŞ) ve Belediye Otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Taksi ve araç kiralama (Rent A Car) hizmeti ile de dilediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sivas rotalı yurt içi ve yurt dışı uçuşlar için en hesaplı uçak biletlerine sahip olmak için sitemiz üzerinden uçmak istediğiniz rotayı ve tarihi seçmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz seçmiş olduğunuz kriterlere en uygun uçak biletini bulmak için yurt içi ve yurt dışı tüm havayolu firmalarının biletlerini anlık kıyaslayarak sizler için bu ekrana yansıtacaktır. Bilet almak için artık havayolu firmalarının sitelerini tek tek gezmenize gerek kalmadı. Tüm biletleri sitemizde listeleyebilir ve size en uygun bileti online olarak kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Sivas Ucuz Uçak Bileti

Ucuz uçak biletine sahip olmanın en kolay yolu bilet için belli olan uçuş tarihinizden önce satın alma işleminizi gerçekleştirmektir. Çünkü ne kadar erken tarihte bilet alma işleminizi gerçekleştirirseniz bir o kadar uçak bilet fiyatınızda indirim olacaktır. Özellikle havayolu firmalarının promosyon ve ekonomik sınıf uçak biletlerini takip etmekte düşük maliyetli uçak biletine sahip olmanın önünü açacaktır. Sitemiz hizmet bedelinden büyük fedakarlıklar sağlayarak da tüm ziyaretçilerine en ucuz ve en hesaplı uçak biletlerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Sivas Uçak Bileti Fiyatları

Sivas'a sefer düzenleyen Türk Hava Yolları, Pegasus ve Anadolu Jet hava yolları firmalarının en uygun ve en hesaplı uçak biletleri 7/24 sitemizden temin edilebilir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerimizden Sivas'a aktarmalı ve direkt uçuşlu seferleri için öngörülen bilet fiyatlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

bottom of page