top of page
< Geri

Papua Yeni Gine

Papua Yeni Gine Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi - İstanbul-Papua Yeni Gine / Papua Yeni Gine -İstanbul Uçuşları - Ankara-Papua Yeni Gine / Papua Yeni Gine -Ankara Uçuşları

Papua Yeni Gine Uçak Bileti

Ekvator ülkesi olan Papua Yeni Gine bir adalar ülkesidir. Port Moresby, Goroka, Kerema, Lea, Madang, Samarai, Munth Hagen, Wewak gibi önemli şehirlere sahip ülke her yıl düzenlediği Enga Cultural Show, Tumbuan Mask Festival, Goroka Show, Hiri Maale Festival gibi ona yakın festival ile son zamanlarda bir turizm ülkesi de olmayı başarmıştır. Doğa gezisi parkurları, tarihi mezarlıkları, eşsiz bahçeleri ve hayvanat bahçeleri, volkanlar, hükümet binaları, eşsiz manzaraya sahip adaları, askeri ve milli müzeleri, ulusal parkları, sanat müzeleri ile Papua Yeni Gine yeni dönemin turizm ülkelerinden biri olmaya adaydır. Ayrıca Gine’deki Kuş Cenneti olarak adlandırılan mekan hemen hemen tüm Gine uçak bileti alanlar tarafından ziyaret edilmelidir. Kuş gözlemciliği yapmak isteyen pek çok kişi bu bölgeye gelmekte ve bu bölgede bulunan kuşları gözlemlemekte, onları fotoğraflamaktadır. Rehberler eşliğinde yaptığınız gezilerde 700’den fazla kuş türünün bulunduğu mekan sizi büyüleyecek.

İstanbul üzerinden aktarmalı ya da direkt uçuş seferleri ile Papua Yeni Gine’de yer alan birçok havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş seferleri ve bu seferlere ait uçak bileti fiyatlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir, uçuş planınıza en uygun hesaplı bileti online ödeme sayfamızdan kredi kartınız ile güvenle alabilirsiniz. 

Papua Yeni Gine’ye uçak ile ulaşmak için ardınızda uzun bir yolu bırakmak ve yaklaşık olarak 18 saati aşan bir yolculuk yapmanız gerekmektedir. Bu süre aktarmasız direkt uçuş ile gerçekleştirilebilecek bir süredir. Çünkü uçak ile yaklaşık 12 bin Km’den fazla uçuş gerçekleştirmek gereklidir. Haziran ile Eylül ayları arasında ülkeyi ziyaret etmek en doğru zaman olacaktır. İstanbul’dan Port Moresby şehri için uçak seferi düzenleyen havayolu firmalarının başında THY Türk Hava Yolları, Emirates, Etihad Airways, Air Niugini, Qatar Airways, Philippine Airlines, Gulf Air, Korean Air, Asiana Airlines, Royal Brunei, Singapore Airlines, Jet Airways, Alitalia, Lufthansa, Chine Sothern Airlines, Cathay Pacific gibi uluslar arası anlamda söz sahibi havayolu firmaları gelmektedir. Tüm havayolu firmaları genellikle bir ya da iki aktarma ile ülkeye sefer düzenlemektedir ki bu uçuş süreleri bazen iki günü aşan uçuşlardan meydana gelir.

Ucuz Papua Yeni Gine Uçak Bileti

Papua Yeni Gine Uçak biletleri genellikle pahalı olarak bilinse de döneminde ve doğru adresten alınan uçak biletleri ucuza gelebilmektedir. Sitemiz üzerinden Yeni Gine uçak biletleri içinden en uygununa ve en ucuzuna ulaşmanız mümkündür. Bu ülkeye sefer düzenleyen tüm havayolu firmalarının biletlerini karşılaştırarak elde etimiz en uygun fiyatlı biletleri sizlerin satın alması için burada sıralıyoruz. Online bilet alıma müsait biletler içinden sizde arayışınıza en uygun uçak biletini kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Papua Yeni Gine Uçak Bileti Fiyatları

Papua Yeni Gine uçak bileti fiyatları sitemizde seçeceğiniz tarih aralığına göre havayolu firmalarının anlık bilet fiyatlarından çekilmektedir ve sitemizde yayınlanmaktadır. Tüm havayolu firmalarının uçak biletlerini tek bir sayfada bulmanıza, incelemenize ve satın almanıza olanak ve biletleri karşılaştırma fırsatı sunan hesaplibiletal.com ile sizde tüm uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Birçok bilet satış sitesinden farklı olarak sitemizde bilet fiyatlarını daha düşük fiyatlarla bulabilirsiniz. Bunda en önemli etken sitemizin hizmet bedellerinde sağladı ekstra indirimlerdir. Sizde ekonomik sınıf uçak bileti ya da promosyon uçak bileti arayışınız varsa en uygun ve en hesaplı uçak bileti fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz.

bottom of page