top of page
< Geri

Nevşehir

Nevşehir Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi- NAV - İstanbul-Nevşehir / Nevşehir-İstanbul Uçuşları - Ankara-Nevşehir / Nevşehir-Ankara Uçuşları

Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir denildiğinde akla ilk gelen inanılmaz doğa harikası güzellikleri ile Kapadokya’dır. Nevşehir’e uçak ile ulaşım sağlayan havalimanının adı Kapadokya Havalimanı’dır. Özellikle yerli turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Nevşehir için her gün İstanbul’dan kalkan uçaklar Türkiye’nin çeşitleri yerlerine aktarma yaparak yolcularını toplayarak Nevşehir’e getirmektedir. İzmir, Ankara, Diyarbakır, Adana, Antalya, Trabzon, Samsun gibi birçok ilden Nevşehir’e uçak ile yolculuk etmek isterseniz İstanbul’dan kalkan aktarmalı seferleri tercih etmeniz gerekebilir. Ayrıca yurt dışından Nevşehir’e uçuş gerçekleştiren birçok havayolu firması da öncelikle İstanbul aktarmalı uçuş gerçekleştirmektedir. Yurt dışından Nevşehir’e uçmak isteyen yolcularını öncelikle İstanbul’a getiren havayolu firmaları buradan Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet’in aktarmalı seferleri ile Nevşehir’e ulaştırmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne bağlı hizmet sunan iç hatlar ve dış hatlar terminali bulunan sivil uçuşlara izinli havalimanıdır. Yurt içi ve yurt dışından yolculara misafirlik eden havalimanı Dünyanın 8. harikası olarak nitelendirilen ve ülkemizin en önemli tarihi ve turizm merkezlerinden biri olan KAPADOKYA YÖRESİ’ nin yüksek turizm potansiyeline cevap vermek üzere 15 Kasım 1998 tarihinde Nevşehir – Tuzköy Hava Meydanı ismiyle hizmete girmiş, adı 17 Aralık 1998 günü Nevşehir – Kapadokya Havalimanı olarak değiştirilmiş ve uluslararası sınır kapısı ilan edilmiştir. Ancak Bakanlar Kurulunca 08.04.2015 tarihinde Nevşehir - Kapadokya Havalimanının ismi "Kapadokya Havalimanı" olarak yeniden değiştirilmiştir. Günümüzde de bu isim ile hizmet vermeye devam etmektedir. Havalimanının şehre uzaklığı 30 Km’dir. Havalimanından şehir merkezine ve belli noktalara yolcu servisleri, taksiler ve havalimanı içinden kiralama yapabileceğiniz rent a car araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nevşehir için aradığınız tüm uçuş seferleri ve seferlere ait uçak biletleri günün her saati anlık veriler ile sitemizde güncellenerek görüntülenmektedir. Sizde almak istediğiniz tarihte uçak biletlerini ve fiyatlarını sitemizde görüntüleyebilir, biletleri birbirleri ile saat, fiyat, havayolu ve tarih gibi kriterlere göre kıyaslayarak en uygun ve hesaplı biletin sahibi olabilirsiniz. Sitemiz online uçak bileti satış ve bilet rezervasyon sitesidir.

Nevşehir Ucuz Uçak Bileti

Nevşehir yılın tüm aylarında yolcu trafiğine sahip illerimizden biridir. Bunda elbet peri bacalarının dünyayı saran şöhreti ve harika ötesi doğa manzarasının etkisi çok büyüktür. Bu anlamda sizlerde bu eşsiz doğa harikası ilimize uçak ile seyahat etmeyi düşünenlerdenseniz ise en ucuz uçak bileti fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Tüm havayolu firmalarının en ucuz Nevşehir aktarmalı ve aktarmasız uçak biletleri 7/24 sitemizde online rezervasyon ve online satın almaya hazırdır.

Nevşehir Uçak Bileti Fiyatları

Uçak bileti fiyatları sitemizde en güncel ve anlık veriler ile sizlere sunulmaktadır. Uçakta boş kalan koltuk bilgilerine göre havayolu firmalarının bilet ücretleri sitemizde sizlere aktarılmaktadır. Seçeceğiniz tarih aralığı ve havayolu firmasına göre en uygun uçak biletlerini sitemizde görüntüleyerek satın alabilirsiniz.

bottom of page