top of page
< Geri

Belçika

Belçika Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi - İstanbul-Belçika / Belçika-İstanbul Uçuşları - Ankara-Belçika / Belçika-Ankara Uçuşları

Belçika Uçak Bileti

1958 yılından günümüze AB üyesi olan Belçika, Hollandaca, Fransızca ve Almanca dillerinin resmi dil olarak kullanıldığı çok kültürlü bir Avrupa ülkesidir. Belçika gerek siyasi, gerekse kültürel anlamda önemli değerlere sahip ülkelerden biridir. Belçika - Türkiye ilişkileri de çok eskilere dayanır.1960 yılında Türk işçi alımı yapan ülkede o günden bu güne üç yüz bini aşkın yakın Türk yaşamaktadır. Burada yaşayan Türklerin özellikle yaz döneminde Türkiye'yi ziyaret etme istekleri ve tatillerini memleketlerinde geçirme planlarından dolayı iki ülke arasında yaz döneminde daha yoğun olmak üzere uçak seferleri düzenlenmektedir. Ayrıca ülkemizden de başta Belçika'nın başkenti Brüksel'e olmak üzere Brugge, Gent, Anvers,Mons, Leuven, Oostende gibi bir çok kente sefer düzenlenmektedir.

Ülkemizden Belçika'ya sefer düzenleyen havayolu firmalarının başında Türk Hava Yolları gelmektedir. Ayrıca ülkemiz üzerinden aktarmalı ya da direkt seferli uçuş gerçekleştiren diğer havayolları ise Air Moldova, Tarom, Aegean Airlines, Blue Air, Ukraine Intl Airlines, Lufthansa, Aeroflot, Air Europe, Tunisair, Air Malta, KLM, Alitalia gibi uluslararası havayollarıdır. Aynı yoğunlukta Belçika'dan Türkiye'nin birçok iline seferler düzenlenmektedir.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de gezilecek o kadar fazla yer var ki bir kısmını burda saymak yeterli olacaktır. Orta Çağ’dan günümüze tüm görkemini koruyan, Brüksel'in en meşhur yerlerinden Grand Place’taki çikolata dükkanları, tarihi binaları ve lüks mağazaları ile Place du Grand Sablon, Gotik ve Rönesans mimarisinin bir arada kullanıldığı St. Catherine Kilisesi ve Çizgi Roman Müzesi Brüksel’i tanımanız için ziyaret edilecek olmazsa olmaz adresler. Notre Dam du Sablon Kilisesi, St. Michel Katedrali, Mini-Avrupa, Adalet Sarayı, Kraliyet Sarayı, Borsa Binası kentin mutlaka görülmesi gereken diğer yerleridir. Yine ülkenin Brugge şehrinde gezilecek yerler arasında Meryem Ana Kilisesi, Madonna ve Çocuk Heykeli, Kutsal Han Bazilikası ve Belediye Sarayı yer alıyor. Ayrıca ülkenin genelinde gece hayatının heyecan verece derece olması gençlerin fazlası ile dikkatini çekmektedir.

Belçika için uçak bileti arayanlar ya da Belçika'dan Türkiye İstanbul'a gelmek isteyenlerin online uçak bileti almak için tercih en çok ettiği online uçak bileti satış sitesi olan hesaplibiletal.com olarak  tüm Türkiye - Belçika ve Belçika - Türkiye seferli uçak biletlerini en uygun fiyat ve avantajlarla siz ziyaretçilerimize sunuyoruz.

Ucuz Belçika - Türkiye ve Türkiye - Belçika Uçak Biletleri

Belçika Brüksel başta olmak üzere Brugge, Antwerp, Ghent, Leuven, Tournai, Mechelen, Ardennes, Liege'den İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla gibi birçok noktaya uçakla ulaşmak için gerekli olan tüm ucuz ve hesaplı uçak biletleri sitemizde yer almaktadır. Tüm ulusal ve uluslararası havayollarının uçak biletleri online satın alınmak için sitemizde sizleri bekliyor. Aradığınız en ucuz uçak biletini her zaman hesaplibiletal.com olarak bizde bulabilirsiniz.

Belçika - Türkiye ve Türkiye - Belçika Uçak Bileti Fiyatları

Online uçak bileti fiyatları havayolu firmalarının anlık ve gerçek verilerinin arama kriterlerinize göre sitemizde listelenmektedir. Sizde onlarca havayolu firması arasından en uygun ve en hesaplı uçak biletini listeden karşılaştırarak satın alabilirsiniz. Belçika - Türkiye ve Türkiye - Belçika uçak bileti fiyatları  seçeceğiniz havayolu firmasına, uçmak istediğiniz tarih aralığına, koltuk ve konfor seçimlerinize göre farklılık gösterebilir.

bottom of page