top of page
< Geri

Siirt

Siirt Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi- SXZ - İstanbul-Siirt / Siirt-İstanbul Uçuşları - Ankara-Siirt / Siirt-Ankara Uçuşları

Siirt Uçak Bileti

T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne bağlı Siirt Havalimanı ilk olarak İl Özel İdaresi tarafından 14 Eylül 1994 tarihinde 1600 m uzunluğundaki tek pistiyle hizmete açıldı.1994-1998 yılları arasında İl Özel İdaresi tarafından işletilen Siirt Havalimanı 1998`de DHMİ Genel Müdürlüğüne devredildi.2000 yılında 1600 m olan pist 200 metre uzatılarak 1800 m uzunluğa erişti. 2008 yılında ARFF Garajı hizmete girdi.2009 yılında Gelen ve Giden Yolcu Salonları arasına idari bina yapıldı. Son olarak 2010 yılında pist uzunluğu 200 m daha artırılarak 2000 m uzunluğa sahip hale getirildi. Siirt Havalimanı günümüzde yenilenme çalışmalarına alınmış durumda. Şuan Siirt iline uçuş seferleri gerçekleştirilemiyor. Ancak çalışmaların 2018 yılı içinde tamamlanarak havaalanının yurt içi ve yurt dışı seferlerine açılması planlanıyor. Çalışmalar sonrasında özellikle İstanbul aktarmalı yurdumuzun birçok noktasından Siirt’e uçuş seferleri düzenlenmesi, yine yurt dışından da aktarmalı olarak Siirt seferleri düzenlenmesi amaçlanıyor. Önemli bir konumda olan Siirt Havalimanı bu yenileme çalışmalarından sonra yoğun bir uçuş trafiğine ev sahipliği yapması bekleniyor.

Havalimanında çalışmaların tamamlanmasının ardından uçuşlara açıldığı andan itibaren en uygun ve en hesaplı uçak biletlerine sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Siirt seferi düzenleyen tüm havayolu firmalarının uçuş seferleri ve seferlere ait bilet fiyatlarını sitemizden görüntüleyerek size en uygun bileti online olarak satın alabilirsiniz.

Siirt Ucuz Uçak Bileti

Siirt ucuz uçak bilet aramak ve ucuz bilet satın almak için havayolu firmalarının bilet satış sitelerini tek tek gezmenize, ya da bir bilet satış acentesine kadar yorulmanıza gerek yok. Sitemiz tüm havayolu firmalarının resmi online bilet satış sitesi ve acentesidir. Sitemizde tüm havayollarının anlık bilet fiyatları ve uçuş seferleri tek bir sayfada arama kriterlerinize göre listelenmekte ve zahmetsizce bilet almanız sağlanmaktadır. Sizde uçuş tarihinize göre ya da fiyat beklentinize göre en uygun uçak biletine sitemizden sahip olabilir ayrıca puan toplayabilirsiniz.

Siirt Uçak Bileti Fiyatları

Siirt uçak bileti fiyatları konusunda sitemiz Siirt’e sefer düzenleyen tüm havayolu firmalarının en uygun, en hesaplı ve en ucuz biletlerini sizlere tek bir ekranda sunuyor. Online bilet almanıza fırsat sunan alt yapımız üzerinden dilediğiniz bileti bulunduğunuz ortamdan ve dilediğiniz vakit kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. Siirt uçak bileti fiyatlarımız havayolu firmalarının anlık bilet fiyatları olup sürekli güncellenmektedir.

bottom of page