top of page
< Geri

Van

Van Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi- VAN - İstanbul-Van / Van-İstanbul Uçuşları - Ankara-Van / Van-Ankara Uçuşları

Van Uçak Bileti

Doğu Anadolu bölgemizin önemli şehirlerinden Van’a uçak ile ulaşım sağlamak isteyen yolcularımız için en uygun, en hesaplı ve ucuz uçak bileti temini konusunda sitemiz tüm havayollarının anlık uçuş seferlerini sizler için inceleyerek arama kriterlerinize göre sizlere sunmaktadır. Van uçak bileti almak için acente gezmeye gerek kalmaksızın, havayolu firmalarının web sitelerini tek tek dolaşmaksızın hesaplibiletal.com üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne bağlı Van Ferit Melen Havalimanı yıl boyu yoğun uçuş seferlerine ev sahipliği yapan bir havalimanımızdır. Van için uçuş seferleri düzenleyen havalimanlarının başında THY Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress gelmektedir. Havalimanı 1943 yılında hizmete açılmış ve DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından işletilen sivil kategorideki ilk havalimanlarımızdandır.  Bakanlar kurulunun 24.02.1993 tarihinde aldığı karara göre giriş-çıkış Hudut Kapısı olmasına karar verilmiştir. Van Havalimanının ismi, Bakanlar kurulunun 20.08.2001 tarihinde aldığı yeni karar ile Van Ferit Melen Havalimanı olarak değiştirilmiştir.

Doğu Anadolu Bölgemizin nüfus anlamında en kalabalık ili olan Van, son yıllarda aldığı yatırımlar ile bölgenin en önemli iş potansiyeli olan illerimizden biri olmuş durumdadır. Kadim şehir Van için yurt içi ve yurt dışından onlarca havayolu firması aktarmalı ve direkt uçuşlu seferler düzenlemektedir. Şehir merkezine sadece 8 km uzaklıkta olan havalimanından şehir merkezine ve belli noktalara halk otobüsleri, yolcu servisleri ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 14.000 m2 iç hatlar terminali ve 2500 m2 dış hatlar terminali ile Van Ferit Melen Havalimanı tüm yolcularını sıkıntısız misafir edebilmektedir.

Van için İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Konya ve Antalya’dan direkt, diğer illerimizden aktarmalı seferler düzenlenmektedir. Ayrıca yurt dışı bir çok noktadan Van’a İstanbul üzerinden aktarmalı sefer bulabilirsiniz.

Van Uçak Bileti Fiyatları

Van uçak bileti fiyatları bilet temini etmek istediğiniz havayolu firması, uçuş gerçekleştirmek istediğiniz tarih aralığı, koltuk ve hizmet seçimi gibi seçeceğiniz kriterlere göre farklılık gösterecektir. Sitemiz tüm uçak biletlerini sizler adına sorgulayarak en uygun ve en hesaplı olanı sizlere sunacağından emin olabilirsiniz. En ucuz Van uçak bileti fiyatları yedi gün yirmi dört saat sitemizde online rezervasyona uygun vaziyette beklemektedir.

Van Ucuz Uçak Bileti

Van iline en ucuz uçak bileti almanın yolu sitemizde bilet arayışını gerçekleştirmek ve bütçenize en uygun bileti seçmekten geçmektedir. Hesaplibiletal.com olarak hizmet bedellerimizden fedakârlık yaparak en uygun, en hesaplı ve en ucuz uçak biletlerini yıllardır bu ekrandan sizlere sunuyoruz. Van ucuz uçak biletleri de 7 gün / 24  saat ekranlarımızda satın almayı beklemektedir. Keyifli uçuşlar dileriz.

bottom of page