top of page
< Geri

Kars

Kars Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi- KSY - İstanbul-Kars / Kars-İstanbul Uçuşları - Ankara-Kars / Kars-Ankara Uçuşları

Kars Uçak Bileti

Kars için her ne kadar günümüzde Tren ile yolculuğunu gündemde tutsalar da bu eşsiz doğa manzarası ve tarihsel dokuya sahip memleketimize uçak ile ulaşımda hiç fena olmaz. Üstelik hızlı, güvenli ve zahmetsiz ulaşımın adı her daim uçmak olmuştur. Birde bu uçuş ucuz ve hesaplı bilet alımı ile süslenmiş ise keyfini anlatmak imkansızdır. Ucuz ve hesaplı en uygun fiyatlı uçak bileti almanın yolu ise hesaplibiletal.com'dur. Sitemiz üzerinden online Kars uçak bileti alabilir ve bilet rezervasyonu yapabilirsiniz.

Kars Havalimanı 1988 yılında hava trafiğine açılmış olup; şehir merkezine uzaklığı 6 km dir. 1993 yılında tarifesiz dış hat trafiğine açılmıştır. 2013 yılında şu anda kullanılmakta olan 35.946 metrekare kapalı alana sahip yeni terminal binası ile günümüzde hizmetlerine devam etmektedir.Kars Havalimanı ismi 20 Mart 2015 tarihinde Kars Harakani Havalimanı olarak değiştirilmiştir. İç ve dış hatlar terminalinde oluşan havalimanı Ardahan ve Artvin illerinde havalimanı olmaması nedeniyle bu illerden gelen yolculara da hizmet vermektedir. Bölgesel özelliği nedeniyle gelişmeye her daim açık bir havalimanıdır. Kars' a İstanbul, Ankara ve İzmir'den yoğun olarak sefer düzenlenmektedir. Kars uçuş seferleri düzenleyen havayolu firmaları Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, Pegasus ve SunExpress 'dir.

Online Kars uçak bileti temini için gitmek istediğiniz tarih aralığı ile sitemiz bilet arama motorundan arama yapabilirsiniz. Sitemiz bir kaç saniye içinde Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, Pegasus ve SunExpress havayolu firmalarının ve yurt dışından Kars seferleri düzenleyen uluslararası havayollarının tüm biletlerini anlık tarayarak sizlere sunacaktır. En ucuz Kars uçak bileti için sitemiz silere yeterli olacaktır.

Kars Ucuz Uçak Bileti

Sitemiz ziyaretçilerine en ucuz ve en hesaplı Kars uçak bilet temini için çalışmaktadır. Bu anlamda tüm havayolu firmalarının tüm uçuş seferlerini ve uçak bilet bilgilerini anlık kontrol ediyor, hizmet bedelimizden de fedakarlık yaparak sizlere en uygun fiyatlı biletleri listeliyoruz. Kars ucuz uçak bileti için gitmek istediğiniz rotayı ve tarihi belirlemeniz ve sitemizden bilet aramanız yeterli olacaktır. Ulusal ve uluslararası tüm havayollarının uçuş bilgileri ve uçak bileti fiyatları sizler için listelenecektir. Kars uçak bileti fiyatlarında en ucuz alternatif biletler sitemizde sizleri beklemektedir.

Kars Uçak Bileti Fiyatları

Kars uçak bileti fiyatları seçeceğiniz tarih aralığı, havayolu firması, koltuk seçimi ve almak istediğiniz hizmete göre farklılık gösterebilir. Ancak sitemizde ki Kars uçak bileti fiyatlarının tamamı resmi havayolu firmalarının en uygun uçak bileti fiyatlarıdır. Kars’a ucuza uçmanın yolu sitemizden geçmektedir. Keyifli uçuşlar dileriz.

bottom of page