top of page
< Geri

Bangladeş

Bangladeş Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi - İstanbul-Bangladeş / Bangladeş-İstanbul Uçuşları - Ankara-Bangladeş / Bangladeş-Ankara Uçuşları

Bangladeş Uçak Bileti

Bir Güney Asya ülkesi Bangladeş'in anlamını merak ettiniz mi hiç? Bangladeş Bengal'in ülkesi anlamına gelir. İşte bu güzel ve gizemli Bengal'in ülkesi Bangladeş için en hesaplı ve en ucuz uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz. Bangladeş denildiği vakit aklınıza Hindu ve Budist gelenekleri aklınıza gelebilir ama ülkede İslam kültürü de hatırı sayılır durumdadır.

Bangladeş küçük bir ülkedir. Ülkenin toplam toprağı 143,998 kilometrekaredir. Bunca küçük bir ülke durumunda olan Bangladeş 7 ayrı bölgeye ayrılmış durumdadır. Başkenti Dakka olan ülkenin ikinci önemli şehri Chittagong'tur. Ülkenin tanınmış iki ülke ile sınırı bulunmaktadır. Bunlar; Myanmar ve Hindistan'dır. Ülkenin resmi dili Bengalce olsa da bunun yanı sıra İngilizce 'de çok yaygın şekilde konuşulmaktadır. Ülke sel ve deprem bölgesidir. Bu doğa afetleri ülkede sıklıkla yaşanabilmektedir. Ülkeye ziyaret düşünüyorsanız eğe size tavsiye edebileceğimiz uygun zaman aralığı Mayıs ile Ekim ayları arasıdır.

Ülkeye en kısa yoldan ulaşım uçak ile ulaşımdır. Ülkemizden direkt ya da aktarmalı olarak Bangladeş'e ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemiz üzerinden aktarmalı sefer düzenleyen havayolu firmaları öncelikle İstanbul'a buradan da Hindistan ve oradan da Bangladeş' e sefer düzenlemektedir. Ayrıca isterseniz Hindistan'a uçup oradan da otobüs ile ülkeye geçiş yapabilirsiniz.

Ülkemizden İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere birçok şehir üzerinden aktarmalı olarak Chittagong, Rajshahi, Barisal, Sylhet, Jessore, Dhaka, Saidpur, Cox's Bazar şehirlerine uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Chittagong', Rajshahi, Barisal, Sylhet, Jessore, Dhaka, Saidpur, Cox's Bazar için uçuş seferleri düzenleyen havayolu firmalarının başında THY Türk Hava Yolları, Singapore Airlines, Biman Bangladesh Airlines, Royal Brunei, Srilankan Airlines, Kuwait Airways, Pakistan International, Aegean Airlines, Emirates, Etihad Airways, Royal Jordanian, Jet Airways, Egyptair, Flydubai gelmektedir. Tüm bu havayolu firmalarının anlık uçuş bilgilerine ve uçak biletlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Bilet alımını online olarak sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Bangladeş Ucuz Uçak Bileti

Ucuz ve hesaplı uçak bileti satış sitemiz üzerinden sizde en uygun uçak bileti tekliflerini görüntüleyebilir ve görüntülediğiniz biletinizi birkaç saniye içinde satın alabilirsiniz. Online bilet rezervasyonu ve bilet alımını sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Ucuza bilet almanın yolu hesaplibiletal.com web sayfası ve mobil uygulamasından geçer. Dünya’nın tüm havayollarının anlık gerçek uçuş seferleri sizlerin arama kriterlerince analiz edilerek birkaç saniye içinde ekranınıza yansır ve online biletinizi almanız için sadece birkaç saniye daha ayırmanızı bekleriz. Zahmetsiz, zaman ve yol masrafından muaf bulunduğunuz konumda ve dilediğiniz anda online bilet almak için sitemiz ve mobil uygulamamız her zaman yanınızda. Uçak bileti rezervasyonu, yurt içi ve yurt dışı tüm uçak biletleri 7 gün / 24 saat sitemizde yer almaktadır.

Bangladeş Uçak Bileti Fiyatları

THY Türk Hava Yolları, Singapore Airlines, Biman Bangladesh Airlines, Royal Brunei, Srilankan Airlines, Kuwait Airways, Pakistan International, Aegean Airlines, Emirates, Etihad Airways, Royal Jordanian, Jet Airways, Egyptair, Flydubai gibi havayolu firmalarının Chittagong, Rajshahi, Barisal, Sylhet, Jessore, Dhaka, Saidpur, Cox's Bazar şehirleri için en uygun ve en hesaplı uçak biletleri sitemizde sizleri bekliyor. Bilet fiyatları sitemizde havayolu firmalarının anlık bilet fiyatlarından oluşmaktadır.

bottom of page