top of page
< Geri

Tokat

Tokat Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi- TJK - İstanbul-Tokat / Tokat-İstanbul Uçuşları - Ankara-Tokat / Tokat-Ankara Uçuşları

Tokat Uçak Bileti

Tokat Havalimanı Tokat Valiliği İl Özel İdaresince 1988 yılında inşa edilmiş olup,1995 yılında DHMİ Gen. Müdürlüğüne devredilmiştir. Başbakanlığın yayınlamış olduğu tasarruf tedbirleri gereğince 2002 yılının ŞUBAT ayında hava trafiğine kapatılmıştır.11 Nisan 2006 yılında yeniden hava trafiğine açılmış olan havalimanı için şuan düzenli bir sefer bulunmamaktadır. Havalimanının şehre uzaklığı 20 Km’dir. Havalimanının 60 araçlık bir otoparkı bulunmaktadır.

Tokat’a uçak ile ulaşım kurmak isteyenler uçak bileti aradıkları zaman genellikle uçak seferi bulamadığı için bilet temin edememektedir. Bunun nedeni havayolu firmalarının Tokat için yeteri kadar yolcu talebi almamasıdır. Uçak bileti arayan yolculara alternatif havalimanları (Amasya vs) Tokat’a ulaşım sağlamaları tavsiye edilmektedir.

Tokat Ucuz Uçak Bileti

Tokat ucuz uçak bilet aramak ve ucuz bilet satın almak için havayolu firmalarının bilet satış sitelerini tek tek gezmenize, ya da bir bilet satış acentesine kadar yorulmanıza gerek yok. Sitemiz tüm havayolu firmalarının resmi online bilet satış sitesi ve acentesidir. Sitemizde tüm havayollarının anlık bilet fiyatları ve uçuş seferleri tek bir sayfada arama kriterlerinize göre listelenmekte ve zahmetsizce bilet almanız sağlanmaktadır. Sizde uçuş tarihinize göre ya da fiyat beklentinize göre en uygun uçak biletine sitemizden sahip olabilir ayrıca puan toplayabilirsiniz.

Tokat Uçak Bileti Fiyatları

Tokat uçak bileti fiyatları konusunda sitemiz Tokat’a sefer düzenleyen tüm havayolu firmalarının en uygun, en hesaplı ve en ucuz biletlerini sizlere tek bir ekranda sunuyor. Online bilet almanıza fırsat sunan alt yapımız üzerinden dilediğiniz bileti bulunduğunuz ortamdan ve dilediğiniz vakit kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. Tokat uçak bileti fiyatlarımız havayolu firmalarının anlık bilet fiyatları olup sürekli güncellenmektedir.

bottom of page