top of page
< Geri

Afganistan

Afganistan Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi - İstanbul-Afganistan / Afganistan-İstanbul Uçuşları - Ankara-Afganistan / Afganistan-Ankara Uçuşları

Afganistan Uçak Bileti

Afganistan ülkemizce genellikle Ülkenin başkenti ve en büyük şehri Kabil ile tanınsa da Afganistan ‘ın diğer önemli şehirlerinden nüfus bakımından ikinci büyük kenti olan Herat, sahip olduğu uluslararası  havaalanı ile öne çıkmaktadır. Ülke ekonomik olarak dünya sıralamasında oldukça geride kala bir ülkedir. Bu anlamda diğer ülkeler ile ticaret ekonomi için önemli bir unsurdur. Afganistan 'da Celalabad şehri ülkeyi Pakistan”a bağlayan şehirdir, bu bölge üzerinden Pakistan ile ticaretin artması ülke ekonomisine büyük katkı sağlamıştır.Bunlar dışında Kandahar ve Mezar-ı Şerif Afganistan ‘ın diğer önemli şehirleridir.

Genel olarak ülkemizden tarifeli, aktarmalı ya da aktarmasız olarak Babil ve Herat'a uçuş seferleri düzenlenmektedir. Afganistan 'a bağlı 20 havalimanı uluslararası anlamda listelenmektedir. Ülkemize uğrayarak Afganistan'a birçok Avrupa ülkesinden aktarmalı sefer düzenlenirken ayrıca THY Türk Hava Yolları 'da Afganistan'a uçuş seferleri düzenlemektedir. Air France, Emirates, Flydubai, Egyptair, Pakistan International, Middle East Airlines, Nacil Air India, Lufthansa, Gulf Air gibi birçok uluslararası hava yolları ülkeye ülkemiz üzerinden aktarmalı sefer düzenlemektedir. Ayrıca Afganistan 'a ait Ariana Afghan Airlines (ARIANA) havayolu firması ülkemizde İstanbul ve Ankara'ya sefer düzenlemektedir.

İstanbul üzerinden Kabil 'e direkt uçuş yaklaşık olarak 4 saat 40 dakika sürerken, aktarmalı olarak bir günü aşan uçuşlar gerçekleşmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin tüm şehirlerinden ülkeye uçuş için aradığınız tüm uçak biletlerine sitemiz üzerinden online olarak sahip olabilirsiniz. Ülkemizin her bir köşesinden öncelikle İstanbul ve Ankara'ya gelerek buradan da Afgan topraklarına uçabilirsiniz.

Ucuz, hesaplı ve uygun fiyata uçak bileti arayışınıza son verecek sitemiz üzerinden güvenli online ödeme sistemleri ile uçak bileti satın alabilir ya da dilediğiniz havayolunun biletini online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ucuz Afganistan – Türkiye Uçak Bileti

Ucuz Afganistan uçak bileti için bulunduğunuz yerdeki bilet satış acentelerini tek tek gezmenize bu gezme sürecinde zaman ve emek harcamanıza gerek yok. Sitemiz üzerinden mekân ve zaman fark etmeksizin dilediğiniz telefon ya da bilgisayardan güvenle ve hızlı uçak bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca bilet alımı sırasında tüm havayolu firmalarının biletlerini ve seferlerini karşılaştırabilir size en uygun ve hesaplı bileti online ödeme kanallarımız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

En ucuz Afganistan – Türkiye ve Türkiye – Afganistan arası uçak bileti arayışınız için sitemiz üzerinden THY Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Global, Onur Air, Sun Express,  Air France, Emirates, Flydubai, Egyptair, Pakistan International, Middle East Airlines, Nacil Air India, Lufthansa, Gulf Air, Ariana Afghan Airlines gibi onlarca havayolu firmasının anlık ve gerçek uçuş seferlerini görüntüleyebilir, bilet fiyatlarını karşılaştırabilir ve biletinizi kredi kartınız ile anında online olarak alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan – Türkiye ve Türkiye – Afganistan Uçak Bileti Fiyatları

Uçak bileti fiyatları tamamen uçmak istediğiniz havayolu firmasına bağlıdır. Ancak bir biletin fiyatını belirleyen sadece havayolu firmasının adı değildir. Uçuş tarihiniz, aktarmalı ya da direkt uçuş seçeneğiniz, uçmak istediğiniz tarih ve seyahat boyunca tercih ettiğiniz koltuk seçimi gibi birçok kıstas uçak bileti fiyatlarını etkilemektedir. Bizler hesaplibiletal.com olarak sizlere tüm havayolu firmalarının en uygun ve hesaplı uçak biletlerini burada tek bir sayfada topluyor ve sizlerin tercihine sunuyoruz.

bottom of page