top of page
< Geri

Benin

Benin Uçak Bileti - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi - İstanbul-Benin / Benin-İstanbul Uçuşları - Ankara-Benin / Benin-Ankara Uçuşları

Benin Uçak Bileti

Bir Batı Afrika ülkesi ziyaret etmek isterseniz uçak biletlerinizi ayırın çünkü Benin ziyareti tam sizlik. Ucuz ve hesaplı Benin uçak biletini ise merak etmeyin biz bu konuda size yardımcı olmaya hazırız. Sitemiz üzerinden online uçak biletinizi alabilirsiniz. Batı Afrika ülkesi olan Benin, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında bir ülkedir. Nijer, Nijeryai Togo ve Burkina Faso gibi diğer Afrika ülkeleri ile komşuluk yapan Benin iki farklı mevsimle yılı geçirir. Yağışlı sezonu ülkenin Güneyinde Mart - Haziran ve Eylül - Kasım arasında, Kuzey kısmında ise Mayıs - Eylül arasında geçmektedir. Diğer aylar ülkede kuraklık hakimdir. Eğer sıcak bir Benin'de olmak istiyorsanız ülkeyi Şubat ve Nisan ayları arasında ziyaret edebilirsiniz. Ama hem serin olsun, hem de yağışsız bir ziyaret planlıyorsanız o vakit ülkeyi Kasım ile Şubat ayları arasında ziyaret etmenizi öneririz.

Benin 12 eyalete ayrılmış bir ülkedir. Ülkenin önemli şehirleri ise Porto- Novo, Cotonou, Abomey, Grand Popo, Ketou, Parakou, Malanville, Natitingou, Tanguieta'dir. Ülkenin en büyük şehri Cotonou iken, Unesco tarafından koruma altına alınan ve Kraliyet ailesinin saraylarının yer aldığı şehir ise Abomey'dir. Ülkede Fransızca dili hakimdir. Fransızcanız varsa ülkede kolaylıkla gezebilir, alışveriş yapabilir, festivallerine katılarak gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Ayrıca ülkede $ üzerinde Müslüman yaşamakta, Hristiyan'ların oranı B iken yerel inançlar & oranındadır. Ve son olarak her hangi bir dine inanmayanları oranı ise yaklaşık olarak %7 oranındadır. Bu arada ülkenin başkenti Porto - Novo'dur.

Ülkemizden İstanbul kalkışlı Cotonou'ya aktarmalı  ve direkt uçuşlu birçok sefer düzenlenmektedir. Direkt uçuşla İstanbul Cotonou arası uçuş 7 saat sürmekteyken tek aktarma ile 18 saat, iki ve üç aktarmalar ile iki günü bulan uçuşlar gerçekleştirilmektedir.  Ülkemizin her noktasından öncelikle İstanbul'a aktarma yaparak ülkeye direkt uçuş ya da aktarmalı uçabilirsiniz. Cotonou'ya ülkemiz üzerinden sefer düzenleyen firmaların başında THY Türk Hava Yolları, Royal Air Maroc, Tunisair, Asky, Flydubai, Kenya Airways, Air France, Hapagfly, KLM Royal Dutch Airlines, Lufthansa, Brussels Airlines, Ethiopian Airlines, SunExpress, Uzbekistan Airlines, British Airways gelmektedir. Tüm bu havayolu firmalarının Benin uçak biletlerini sitemizde bulabilir, online olarak rezervasyon ve satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Benin Ucuz Uçak Bileti

Benin için uçak maliyetinizi minimize etmek, hesaplı ve uygun fiyata uçak bileti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemiz üzerinden en hesaplı ve en uygun uçak bileti satın alma işlemini online olarak gerçekleştirebilir, bir kaç saniye içinde uçağınızdan yer ayırabilirsiniz. Uçuş planınıza en uygun havayolu firmalarının uçak bileti tekliflerini tek bir ekranda bulmanın adı hesaplibiletal.com'dur. Sizde şimdi online bilet arama ekranımızdan bilet arayabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Benin Uçak Bileti Fiyatları

Genellikle sezona göre değişen fiyatlarla satılan Benin uçak biletleri sitemizde en uygun ve en ucuz fiyat teklifleri ile ziyaretçilerimize sunulur. Benin konumlu sefer düzenleyen tüm havayolu firmalarının anlık uçuş bilgilerinin içinden çekilen bilet fiyatları sitemize özel komisyon indirimleri ile sizlere sunulur. Sizde en ucuz uçak bileti arayışınıza son vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Anlık değişen uçak bileti fiyatları içinden en hesaplı teklifi hemen şimdi alabilir ve biletinizi online olarak kesebilirsiniz.

bottom of page