top of page
< Geri

Diyarbakır

Diyarbakır Uçak Bileti -DIY - İstanbul-Diyarbakır / Diyarbakır - İstanbul Uçuşları - Ankara - Diyarbakır / Diyarbakır - Ankara Uçuşları - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi

Diyarbakır Uçak Bileti

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Diyarbakır, Türkiye’nin yaşadığı uçuş trafiği artışından en çok olumlu anlamda etkilenen illerinden biri konumuna gelmiştir. Diyarbakır Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar terminalleri ile her gün onlarca sefere ev sahipliği yapmaktadır. Sivil ve askeri havaalanı statüsünde bulunan Diyarbakır Havalimanı’na yurt içi havayolu firmalarından Türk Hava Yolları, Pegasus, Onur Air, Sunexpress seferler düzenlemektedir. Yurt dışından da bir çok havayolu firması aktarmalı ve aktarmasız olarak Diyarbakır uçuşları gerçekleştirmektedir.

Diyarbakır ilinin gerek konumsal önemliği, gerekse tarihi dokusundan kaynaklı turizm değerinden dolayı birçok havayolunun ulaşım haritası içinde yer almasını sağlamaktadır. Şehir merkezine sadece 10 Km uzaklıkta yer alan havaalanı Diyarbakır ve bölge halkı tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. İç hatlar terminalinden Türkiye’nin birçok noktasına uçuşlar gerçekleştirilirken, dış hatlar terminalinden ise özellikle hac ve umre dönemlerinde Suudi Arabistan’a, yine düzenli olarak Lefkoşa ve Avrupa’nın birçok noktasına aktarmalı ve aktarmasız seferler düzenlenmektedir. Büyük bir otopark alanı olan havalimanı içinden araç kiralayarak şehirde ki işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi, şehir merkezine hareketli yolcu servisleri ve belediye otobüsleri ile de gideceğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır uçak bileti temini için acente ya da bilet alım noktası aramanıza son vermek adına sitemiz üzerinden online uçak bilet alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Online uçak bileti rezervasyonu ve satın alma işlemi konusunda resmi acente durumunda olan hesaplibiletal.com sizler için Diyarbakır’a sefer düzenleyen tüm havayollarının Diyarbakır uçak biletlerini listelemekte ve satın almanız için tüm alternatifleri ile sunmaktadır. Sizde zahmetsiz ve birkaç saniye içinde uçak biletinizi güvenli ödeme sistemimiz üzerinden kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Uçak Bileti Fiyatları

Diyarbakır uçak bileti fiyatları bilet temini etmek istediğiniz havayolu firması, uçuş gerçekleştirmek istediğiniz tarih aralığı, koltuk ve hizmet seçimi gibi seçeceğiniz kriterlere göre farklılık gösterecektir. Sitemiz tüm uçak biletlerini sizler adına sorgulayarak en uygun ve en hesaplı olanı sizlere sunacağından emin olabilirsiniz. En ucuz Diyarbakır uçak bileti fiyatları yedi gün yirmi dört saat sitemizde online rezervasyona uygun vaziyette beklemektedir.

Diyarbakır Ucuz Uçak Bileti

Diyarbakır iline en ucuz uçak bileti almanın yolu sitemizde bilet arayışını gerçekleştirmek ve bütçenize en uygun bileti seçmekten geçmektedir. Hesaplibiletal.com olarak hizmet bedellerimizden fedakarlık yaparak en uygun, en hesaplı ve en ucuz uçak biletlerini yıllardır bu ekrandan sizlere sunuyoruz. Diyarbakır ucuz uçak biletleri de 7 gün / 24  saat ekranlarımızda satın almayı beklemektedir. Keyifli uçuşlar dileriz.  - Hesaplibiletal.com - Ucuz biletin adresi

bottom of page